Kursy maturalne

Dla kogo jesteśmy

Naszą misją jest pomagać uczniom spełniać ich marzenia związane z edukacją, inspirować i nauczać tak, by przedmiot nie był kolejną przeszkodą, a możliwością rozwoju. Pomagamy nie tylko w zrozumieniu i przyswojeniu materiału bieżącego w szkole, ale również przygotowujemy do matury już od pierwszej klasy.

In the Classroom
kółko naukowe

Zajęcia w mniejszych i większych grupach oraz lekcje indywidualne

Każdy z nas preferuje inny sposób nauki i wymaga innego podejścia. Doskonale to rozumiemy, dlatego oferujemy Państwu zajęcia zarówno w małych grupach jak i większych. Grupowe zajęcia nie muszą być nudne - dzięki nowoczesnemu podejściiu naszych nauczycieli oraz gier i zabaw drużynowych jesteśmy w stanie obserwować postępy każdego ucznia.
Dla osób najbardziej wymagających oferujemy lekcje indywidualne, na których skupimy się na rozwijaniu zdolności ucznia oraz rozumieniu przez niego materiąłu.

Przygotowanie do egzaminów

Jeśli śnisz o medycynie lub innym kierunku związanym z biologią i chemią, kurs maturalny jest właśnie dla ciebie. Podczas godzin razem spędzonych dowiesz się, jak rozwiązywać zadania maturalne, jak dobrze formułować odpowiedzi oraz gruntownie powtórzysz gruntownie cały materiał.

Math Homework