Kursy maturalne

Dla kogo jesteśmy

Naszą misją jest pomagać uczniom spełniać ich marzenia związane z edukacją, inspirować i nauczać tak, by przedmiot nie był kolejną przeszkodą, a możliwością rozwoju. Pomagamy nie tylko w zrozumieniu i przyswojeniu materiału bieżącego w szkole, ale również przygotowujemy do matury już od pierwszej klasy.

In the Classroom
kółko naukowe

Zajęcia w mniejszych i większych grupach oraz lekcje indywidualne

Każdy z nas preferuje inny sposób nauki i wymaga innego podejścia. Doskonale to rozumiemy, dlatego oferujemy Państwu zajęcia zarówno w małych grupach jak i większych. Grupowe zajęcia nie muszą być nudne - dzięki nowoczesnemu podejściiu naszych nauczycieli oraz gier i zabaw drużynowych jesteśmy w stanie obserwować postępy każdego ucznia.
Dla osób najbardziej wymagających oferujemy lekcje indywidualne, na których skupimy się na rozwijaniu zdolności ucznia oraz rozumieniu przez niego materiąłu.

Przygotowanie do egzaminów

Jeśli śnisz o medycynie lub innym kierunku związanym z biologią i chemią, kurs maturalny jest właśnie dla ciebie. Podczas godzin razem spędzonych dowiesz się, jak rozwiązywać zadania maturalne, jak dobrze formułować odpowiedzi oraz gruntownie powtórzysz gruntownie cały materiał.

Math Homework

Nasze usługi

Zajęcia i specjalizacje

Trwałe wyniki

Teacher Assisting a Student
Open Notebook
Math Homework

Lekcje indywidualne

Zajęcia w małych grupach

Przygotowanie do egzaminów

Kontakt

Jeśli masz pytanie lub chciałbyś zapisać się na zajęcia zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą email

Puławska 11, 96-111 Warszawa

tel: +48 660 821 927

Dziękujemy za przesłanie!

Wysyłanie wiadomości e-mail
Students Taking Exams

O nas

Jesteśmy z Wami dla Was

Dobrze pamiętamy nasze czasy licealne i jesteśmy świadomi, że to nie jest najłatwiejszy okres w życiu. Stres, brak zrozumienia i komunikacji w szkołach jest na porządku dziennym. Nic więc dziwnego, że uczniowie nie chcą tam być i nie lubią się uczyć. Dlatego chcemy pokazać, że szkoła nie musi być takim miejscem. Nauka jest przyjemna, jeśli wiemy, jak się uczyć. Oferujemy nowoczesne podejście oparte nie tylko na podręcznikach i siedzeniu w ławkach, ale i zabawie - bo to o nią właśnie chodzi.